fbpx
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl

Oferta dla grup

Firmy i grupy

Prowadzisz firmę i chcesz zorganizować wyjazd dla swoich pracowników, jesteście grupą znajomych, wybieracie się na narty w kilka rodzin – świetnie trafiłeś.

Posiadamy bogatą ofertę hoteli i apartamentów we Włoskich kurortach narciarskich. Chętnie przygotujemy ofertę szytą na miarę i dostosujemy do Państwa oczekiwań. Gwarantujemy atrakcyjny autorski program atrakcji, sprawdzone hotele podczas naszych wcześniejszych realizacji  oraz kompleksową obsługę przed i w trakcie trwania wyjazdu na narty. Podczas wyjazdu narciarskiego organizujemy również szkolenie narciarskie i snowboardowe dla uczestników wyjazdu. Aby móc przygotować  ofertę, podaj nam kilka szczegółów:

  • Ilość uczestników wyjazdu z uwzględnieniem ilości i wieku dzieci
  • Termin wyjazdu
  • Miejsce wyjazdu
  • Typ obiektu oraz standard (apartament/ hotel)
  • Sposób transportu (własny czy autokarem)
  • Szkolenie narciarskie ( tak czy nie )

Spotkajmy się na twoim wymarzonym wyjeździe !

Napisz do nas pod adres: biuro@2deski.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Szkoły

Biała szkoła to wspaniały pomysł na zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży podczas zimy. Szkolny wyjazd na narty w ferie to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu.  Posiadamy bogatą bazę hoteli zarówno w Polsce jak i we włoskich kurortach narciarskich. Chcesz poznać naszą aktualną ofertę? Napisz do nas a my przygotujemy ją specjalnie dla ciebie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i sprawdzone hotele. W ofercie możemy zawrzeć również szkolenie narciarskie lub snowboardowe dla dzieci prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Po południu dla dzieci możemy przygotować program animacyjny bądź wycieczkę.

Napisz do nas pod adres: biuro@2deski.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.