fbpx
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl

O nas

O nas

Specjalizujemy się w rodzinnych wyjazdach narciarskich do Włoch. Działamy w kilku Włoskich regionach: Val di Sole i Aprica, Folgaria oraz Livigno. Dbamy o każdy szczegół, aby Państwa wyjazd był w 100% udany.

Zapewniamy  atrakcje i frajdę dla każdego członka rodziny.

Prowadzimy przedszkole narciarskie oraz szkołę narciarską dla dzieci. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w nauczaniu na nartach, dzięki temu opracowaliśmy własny autorski system szkoleniowy oparty głównie na zabawie z dziećmi. Uśmiech na twarzy naszych podopiecznych to największa nagroda i paliwo do dalszego działania. Naszym motto jest nauka poprzez zabawę.

W sezonie letnim prowadzimy firmę eventową organizująca animacje dla dzieci. Specjalizujemy się w organizowaniu imprez dla dzieci. Dzięki temu posiadamy bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz głowę pełną pomysłów. To daje nam przewagę nad innymi firmami organizującymi wyjazdy na narty do Włoch i sprawia, że nasi podopieczni chętnie wracają do jazdy na nartach w przyszłości.

Wyjazd na narty do Włoch z 2Deski.pl
to gwarancja dobrej zabawy
dla każdego.

Nasz team

TOMEK

Absolwent krakowskiego AWF-u, posiada ponad 10 letnie doświadczenie w nauczaniu na nartach zarówno dzieci jak i dorosłych. Instruktor pływania, windsurfingu i nordic walking. Pilot wycieczek, rezydent oraz animator czasu wolnego. Swoją ciekawość świata zaspokaja podróżami do krajów Ameryki Południowej oraz Azji. Sporty wysokiego ryzyka to to w czym czuje się najlepiej. Zimą snowboard i narciarstwo we wszystkich odmianach oraz wędrówki wysokogórskie to jego ulubione formy spędzania czasu wolnego. Zdobył Mont Blanc oraz Boliwijski wulkan Huyano Potoisi 6088m n.p.m. Latem pływa i uczy na windsurfingu. Kocha to co robi.

NATALIA

Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata. Uwielbia pracę z dziećmi. Absolwentka krakowskiego AWF, uwielbia życie „w drodze”, ciężko jej wysiedzieć na miejscu. Swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała prowadząc obozy przygodowe, pracując jako pilot wycieczek oraz animator czasu wolnego. Instruktorka narciarstwa, nordic walking oraz kinezygerentoprofilaktyki. Po uszy zakochana w Ameryce Południowej i Środkowej oraz Norwegii. Zdobyła Mount Blanc i Boliwijski wulkan Huyano Potoisi 6088m n.p.m. W wolnych chwilach lubi gotować.

Wyjazd na narty do Włoch z 2Deski.pl

Organizujemy wyjazdy narciarskie dla całej rodziny. Dbamy o to, aby Państwa wypoczynek był na najwyższym poziomie. Starannie wyselekcjonowane hotele narciarskie oraz apartamenty we Włoszech, programy animacji dla dzieci oraz atrakcje dla całej rodziny sprawią , że będzie to niezapomniany czas dla całej rodziny. Prowadzimy przedszkole narciarskie, szkołę narciarską . Istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnej z naszym instruktorem narciarskim. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych oraz doświadczonych instruktorów narciarskich posiadających świetne podejście do dzieci i głowę pełną pomysłów. Z nami każdy bawi się świetnie. Staramy się aby narty we Włoszech z naszą firmą były udanym i kompletnym wypoczynkiem dla całych grup i rodzin.

Certyfikaty i zaświadczenia

Dokumenty firmy

Sprawdzona i rzetelna firma

Ubezpieczenie naszych klientów

Ubezpieczenie narciarskie KL/NNW/OC