fbpx
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl

Obóz Windsurfingowy

Obóz Windsurfingowy

Firma 2Deski.pl zaprasza na obóz windsurfingowy do Pucka. Od wielu lat prowadzimy wyjazdy narciarskie oraz wakacyjne dla dzieci, dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie i głowę pełną pomysłów . Nasze obozy wyróżnia moc atrakcji i pełen profesjonalizm.

Szkolenia Windsurfingowe

W trakcie obozu codziennie odbywać się będą zajęcia windsurfingowe. Łącznie to 24 godziny zajęć na wodzie. Jeżeli warunki nie pozwolą na pływanie z żaglem wówczas prowadzimy zajęcia i zabawy na SUPach. Zajęcia odbywają się na bezpiecznym akwenie zatoki Puckiej gdzie średniej głębokości nie przekracza 1m. Dodatkowo nad bezpieczeństwem uczestników naszych zajęć czuwa motorówka. Nasza kadra to doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy . Podczas szkoleń wykorzystujemy najnowszy sprzęt renomowanej marki RRD i Infinity. Dzięki temu nauka jest łatwa przyjemna i bezpieczna. Uczestnicy naszych zajęć otrzymują pianki windsurfingowe oraz kamizelki ratunkowe na czas zajęć. 

Program

Puck to miasto które cały czas zaskakuje. Podczas naszego obozu uczestnicy poznają atrakcje miasta jak i wybiorą się na wycieczki w dalsze zakątki regionu.

WINDSURFING

W trakcie obozu codziennie odbywać się będą zajęcia windsurfingowe. Łącznie to 24 godziny zajęć na wodzie. Jeżeli warunki nie pozwolą na pływanie z żaglem wówczas prowadzimy zajęcia i zabawy na SUPach.

WYCIECZKI ROWEROWE

Przez Puck przebiega ścieżka rowerowa na Hel oraz w stronę Trójmiasta. Co najmniej dwa razy wybierzemy się na rowerową wycieczkę aby poznać okolicę. Dla uczestników obozu zapewniamy rowery.

WYCIECZKA NA HEL

Podczas pobytu wybierzemy się na sam koniec półwyspu Helskigo aby zobaczyć symboliczny koniec Polski oraz odwiedzić znajdujące się tam fokarium.

REGATY WINDSURFINGOWE

Na zakończenie naszego obozu zorganizowane zostaną zawody windsurfingowe w których każdy może spróbować swoich sił. Liczy się dobra zabawa !

ANIMACJE DLA DZIECI – ANILAMA.PL

Nasza firma oprócz organizacji wyjazdów zimowych oraz letnich zajmuje się organizacją eventów dla dzieci.

Podczas obozu wykorzystamy nasz sprzęt i wieloletnie doświadczenie organizując dla naszych uczestników szereg zabaw oraz atrakcji . Nasi wychowawcy to doświadczeni animatorzy na co dzień pracujący z dziećmi.

Ten wyjazd na długo pozostanie w pamięci waszych dzieci.

Dostępne terminy:

1 turnus: 16 – 23 Lipca

2 turnus: 23 – 30 Lipca

Oferta skierowana do dzieci od 8 roku życia (młodsze dzieci na zapytanie).

 

KOSZT: Zapytaj o szczegóły

 

Zapraszamy do zapisów ilość miejsc ograniczona.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu: biuro@2deski.pl lub 694 781 066

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY