+48 694 781 066 biuro@2deski.pl
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl

Hotel ARISCH ****

0
Cena
Od1,840 PLN
Cena
Od1,840 PLN
Oferta nie jest jeszcze dostępna.

Zarezerwuj

Masz pytania?

W momencie pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami.

+48 694 781 066

biuro@2deski.pl

Czas wyjazdu : 7 dni
Aprica
Szczegóły oferty
  • WLOCHY-APRICA
  • Aprica
Opis

HOTEL ARISCH**** – jeden z najlepszych hoteli w okolicy. Obiekt usytuowany w centrum miejscowości Aprica, zaledwie 200 m od głównej gondolki Palabione, kilkadziesiąt metrów od głównego deptaka miasteczka. Hotel jest bardzo ładny i gustownie urządzony.

Hotel dysponuje 23 pokojami, w tym 4 pokojami familijnymi, które składają się z dwóch pokoi – każdy z łazienką. Każdy pokój urządzony jest w typowym stylu tyrolskim i wyposażony jest w: TV LCD sat, telefon, mini bar, łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, sejf, połączenie internetowe wi-fi. Wszystkie pokoje z balkonami.

W hotelu do dyspozycji gości jest centrum wellness – sauna i łaźnia turecka, które w naszej opinii, jak na standard hotelu 4* jest skromne, dodatkowo sala telewizyjna, winda, ogrzewana narciarnia, parking przy hotelu gratis, garaż płatny dodatkowo.
Hotel akceptuje zwierzęta domowe.

Wyżywienie: Śniadania podawane są w formie bogatego bufetu, obiadokolacje serwowane do stolika, 4-daniowe: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie serwowane (wybór spośród kilku wariantów), deser. Różnorodne potrawy kuchni lokalnej i śródziemnomorskiej.

INFORMACJE DODATKOWE:
– LIMITY BAGAŻU DLA PODRÓŻUJĄCYCH AUTOKAREM: 1 miękka torba podróżna do 20 kg + 1 sztuka bagażu podręcznego do 5 kg + jedna para nart wraz z kijkami lub deska snowboardowa (w pokrowcu) + para butów narciarskich/snowboardowych (w pokrowcu).
– Skipass VALADASKI: istnieje możliwość rozszerzenia skipassu na 2 dni o region Adamello (Passo Tonale, Ponte di Legno, Temu). Skipass pozwala na jazdę 4 dni w Aprice + 2 dni w Tonale. Rozszerzenie skipassu możliwe jest jedynie dla osób z dojazdem własnym.
– Do odbioru skipassu potrzebne jest zdjęcie, które skanowane jest z dokumentu tożsamości.
– Zakwaterowanie w hotelu od godz. 16:00 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie do godz. 9:00 w dniu wyjazdu
– Pierwsze świadczenie – obiadokolacja w dniu przyjazdu, pobyt kończy się śniadaniem. W przypadku osób jadących autokarem możliwy wczesny wyjazd do Polski – w związku z czym jest suchy prowiant na drogę zamiast śniadania.
– Garaż płatny 45 euro za tydzień lub 13 euro/dzień.
– Ubezpieczenie PZU Wojażer Pomoc w Podróży (wariant standard) rozszerzone o amatorskie uprawianie narciarstwa / snowboardu: KL (Kosztów Leczenia za granicą) w kwocie 80.000 zł, NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) na kwotę 10.000 zł oraz OC (Odpowiedzialność Cywilna wobec osób trzecich) na kwotę 100.000 zł. Data ubezpieczenia tożsama jest z datą ważności karnetu narciarskiego.
– Ubezpieczenie UNIQA TU S.A. Radość Odkrywania (bez narciarstwa / snowboardu): KL na kwotę 50.000 zł , NNW na kwotę 10.000 zł oraz Assistance Wariant Mini (patrz.OWU §17 tabela nr 3). Data ubezpieczenia obejmuje dzień wyjazdu (od godziny 00:00 do 24:00 w dniu rozpoczęcia imprezy) oraz dzień powrotu (od godziny 00:00 do 24:00 w dniu zakończenia imprezy).
– Dokonanie rezerwacji: wpłata 30% ceny imprezy, reszta płatna na 30 dni przed wyjazdem. W przypadku rezerwacji na mniej niż 30 dni – płatna całość.

Cena zawiera:
– Wybraną przy rezerwacji opcję transportu: dojazd własny lub za dopłatą autokar klasy LUX (dopłata do przejazdu autokarem 330 zł Katowice – Gliwice, 380 zł Częstochowa, Kraków,Warszawa, Łódź).
– Zakwaterowanie w hotelu Arisch ****
– Wyżywienie w hotelowej restauracji (śniadania i obiadokolacje).
– Karnet narciarski na 6 dni na region Aprica.
– Korzystanie z hotelowego wellness.
– Korzystanie z internetu wi-fi.
– Ubezpieczenie podróżne, rozszerzone o amatorskie uprawianie narciarstwa i snowboardu (wariant standard).
– Opiekę rezydenta w regionie.

Cena nie zawiera:
– Zwrotnej kaucji za karnet w wysokości €5,00.
– Napoi do obiadokolacji.
– Opcjonalnej opłaty za garaż €13,00/dzień lub 45 euro/tydzień. Parking przed budynkiem jest bezpłatny.

Zdjęcia
Ośrodek

Skipass
Szkolenie narciarskie (dodatkowo płatne)
Wellness
Przy stoku
Bardzo smaczna kuchnia
Wi-Fi
Ponad 50 km tras, snowpark

Usługi dodatkowe

SKI INFO

Aprica to samodzielny region narciarski położony nad doliną Valtellina na wysokości 1180 m. n.p.m. Teren narciarski rozpościera się na północnych zboczach dzięki czemu może poszczycić się dużą trwałością pokrywy śnieżnej. Łączna długość tras to około 50 km o bardzo zróżnicowanym stopniu trudności, leżących pomiędzy 1.200 m, a 2.600 m n.p.m. Słabsi narciarze mają do dyspozycji szereg łatwo dostępnych, mało stromych tras, lepsi natomiast będą mieli okazję sprawdzić się na stokach, gdzie od lat trenuje włoska kadra narodowa! Dwa najpopularniejsze szczyty to Dosso Paso (2600 m. n.p.m.) i Monte Filone (2300 m. n.p.m.), połączone z Apricą nowoczesną kolejką gondolową. Ośrodek posiada bardzo bogatą infrastrukturę dla dzieci.

Wyciągi gondolowe: 2
Wyciągi krzesełkowe: 7
Wyciągi orczykowe: 9
Taśmociąg dla dzieci : 5

Aprica połączona jest skipassem z Adamello (Passo Tonale, Ponte di Legno i Temu). Wykupując skipass VALADASKI można 2 dni szusować po trasach Adamello o łącznej długości ok. 150 km.
ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z DODATKOWYCH USŁUG:

Szkolenia narciarskie: Cena:
Przedszkole narciarskie dla dzieci z roczników 2013-2015 1190 / 1350 PLN
Szkolenia narciarskie dla dzieci z roczników 2003-2012 890 PLN
Sportowe szkolenia narciarskie dla dzieci z roczników 2003-2010 890 PLN
Sportowe szkolenia narciarskie dla młodzieży i dorosłych – półdniowe 590 PLN
Szkolenia narciarskie grupowe oraz indywidualne dla młodzieży i dorosłych – półdniowe 490 PLN
Prywatny instruktor narty/snowboard 4500 PLN
Transport autokarem: Cena:
Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa 380 PLN
Gliwice, Katowice, Żory, Kraków, Bielsko-Biała 330 PLN
Rozszerzenie ubezpieczenia: Cena:
Choroby przewlekłe 60 PLN
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, które gwarantuje zwrot 100% wpłaconej kwoty 2% od ceny imprezy
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, które gwarantuje zwrot 100% wpłaconej kwoty – rozszerzone o choroby przewlekłe 5% od ceny imprezy

INFORMACJE DROGOWE:

– Do Aprici można jechać dwiema drogami:

* przez Livigno – 1040km. W tunelu między Livigno, a Szwajcarią obowiązuje ruch jednokierunkowy – wahadłowy (przepuszczane są na przemian samochody wjeżdżające do i z Livigno). Tunel czynny jest non stop (24 godziny) od poniedziałku do niedzieli. W soboty ruch odbywa się następująco: 5:00-11:00 – ruch otwarty TYLKO dla wyjeżdżających z Livigno; 11:00-19:00 – ruch otwarty TYLKO dla wjeżdżających do Livigno. Po godzinie 19:00 ruch wahadłowy. Koszt przejazdu przez tunel w obie strony wynosi 42 euro.

* przez przełęcz Brenner i dolinę Val di Sole – 1070km.

– Obowiązkowo auto musi być wyposażone w zimowe opony i łańcuchy. W przypadku pojazdów 4×4 łańcuchy nie są konieczne.

Oferta jest realizowana przez biuro podróży Sport Vita