fbpx
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl

Folgaria – miejsce na narty dla całej rodziny

Wyjazd na narty do Włoch – Folgaria

Rozległa karuzela narciarska Folgaria, Lavarone, Luserna to idealne miejsce na wyjazd na narty dla całej rodziny. W ośrodku znajdziecie ponad 120 km bardzo szerokich, bezpiecznych tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Możecie też poruszać się szlakami narciarskimi prowadzącymi między fortecami z II Wojny Światowej. Poza tym istnieje możliwość zjeżdżania trasami z zapierającymi dech w piersiach widokami na szczyty alpejskie. Jeden skipass obejmuje 3 połączone ze sobą ośrodki narciarskie. Całość należy do wielkiego kompleksu narciarskiego Superskirama Dolomiti, który w ramach jednego karnetu oferuje ponad 370 km tras zjazdowych. W naszej ofercie Skipass zawsze jest wliczony w cenę wyjazdu.

Miejscowość Folgaria to spokojne, kameralne miasteczko, w którym dzieci oprócz atrakcji na nartach odnajdą też…śnieżny pociąg, który przemierza główne ulice miasteczka. Super zabawa czeka je też w licznych baby parkach na śniegu. W ramach urozmaicenia mogą zjechać czymś o nazwie Strider, czyli rowerek z płozami przyczepionymi do kół.

Bogata oferta hoteli i pensjonatów, atrakcyjne ceny z uwagi na mniejszą popularność ośrodka, wiele słonecznych dni, które gwarantuje położenie miejscowości dalej na południe w stosunku do innych ośrodków, to wszystko powinno przekonać Was do rozpatrzenia tej propozycji na zimowy wyjazd rodzinny.