fbpx
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl
+48 694 781 066 biuro@2deski.pl

Aprica – przystępne ceny i gwarancja śniegu

Aprica Włochy

Aprica idealne miejsce na snowboard i narty we Włoszech

Ta jeszcze mało znana miejscowość narciarska z roku na rok przekonuje do siebie coraz więcej turystów z Polski. Znakomite warunki do uprawiania narciarstwa idą tu w parze z przystępnymi cenami, kameralnością ośrodka i gwarancją śniegu z uwagi na północne położenie większości kompleksu.

Aprica jest od niedawna połączona szlakami narciarskimi z ośrodkami w Palabione i Magnolta. Kilka sezonów temu otwarto Baladello, które uzupełnia „starszą“ Apricę o dwa nowoczesne czteroosobowe wyciągi i niemal 15 kilometrów tras zjazdowych.

Znajdziecie tu idealny mix tras narciarskich – po względem różnorodności i stopnia trudności. Od dość sporej oferty tras czarnych dla zaawansowanych narciarzy, poprzez najbardziej lubiane trasy czerwone, po znajdujące się w wyższych partiach kompleksu trasy niebieskie dla początkujących amatorów narciarstwa i snowboardu. W dolnej partii ośrodka wytyczono też niespotykaną nigdzie indziej trasę, którą nazwać można „dywanem do zjeżdżania“ – jest bardzo szeroka i przeznaczona przede wszystkim dla najmłodszych. Trasy utrzymywane są w świetnym stanie aż do kwietnia.

W Aprice znajdziecie też kilka tras ekstremalnych, przeznaczonych do narciarstwa alpinistycznego, ale także specjalne tory i snowparki do jazdy na snowboardzie. Ten zimowy kurort pokochają także biegacze. Dodatkową zaletą jest położenie wszystkich miejsc noclegowych bardzo blisko stoków.

Aprica to także wyjątkowo konkurencyjne ceny (warto się z nimmi zapoznać tutaj), dobra zabawa apres ski, spokój z dala od tłumów wielkich i popularnych ośrodków.